Opinie

Zachęcamy do zamieszczania opinii
na temat zakładu pogrzebowego Haron

 

Opinie o Haron Rembiejewscy

Przeczytaj opinie na temat naszego zakładu pogrzebowego lub dodaj własną.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
37 wpisów.
Rodzina Smolińskich Rodzina Smolińskich napisał/a 12 grudnia 2023 o 10:44
Zakład pogrzebowy Haron zapewnił nam kompleksową oprawę pogrzebu, w tym szczególnie imponującą oprawę florystyczną. Kwiaty były starannie dobrane, pięknie ułożone i stanowiły wyraz szacunku oraz piękna. Personel wykazał się profesjonalizmem, empatią i dyskrecją, co w tak trudnym czasie było dla nas niezmiernie ważne.
Rodzina Piórkowskich Rodzina Piórkowskich napisał/a 23 listopada 2023 o 15:07
Składamy serdeczne podziękowania firmie Haron za profesjonalne przygotowanie i zorganizowanie pogrzeby naszej Mamy w dniu 22.11.2023 r. Firma to przede wszystkim ludzie i w przypadku Harona jest to szczególny jej atrybut. Panu Pawłowi, który otoczył nas wyjątkową opieką i troską oraz innym pracownikom składamy z serca płynące słowa wdzięczności. Empatia, szacunek, szczerość, troska i opieka - tego potrzebowaliśmy w ciężkich chwilach i to otrzymaliśmy. Dziękujemy.
Rodzina Truszkowskich Rodzina Truszkowskich napisał/a 22 listopada 2023 o 10:04
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalną i godną przeprowadzoną kremację naszego bliskiego. Wasza troskliwość, empatia i szacunek w trudnym czasie dla naszej rodziny były nieocenione. Dodatkowo pragniemy wyrazić wdzięczność za szeroki wybór urn, co pozwoliło nam znaleźć urnę taka jaka nam odpowiadała na ostatnie pożegnanie naszego brata.
Wiśniowcy Wiśniowcy napisał/a 24 października 2023 o 22:08
Firma Pani Rembiejewskiej okazała się najtańsza, a przy tym zorganizowali naszej rodzinie piękny pogrzeb. Pani z biura przy nas wykonała 2 telefony i rozwiązała nasze problemy. Naprawdę ta firma to 5 gwiazdek. polecamy i dziękujemy
Dariusz L. Dariusz L. napisał/a 8 września 2023 o 10:01
Profesjonalizm i troska w każdym detalu. Dzięki zakładowi pogrzebowemu Haron ten trudny czas stał się dla nas nieco łatwiejszy. Polecam szczerze
Sylwia R. Sylwia R. napisał/a 10 lipca 2023 o 15:54
Haron to zakład pogrzebowy, w którym pracownicy są bardzo empatyczni i pomocni. Zorganizowali piękny, godny pogrzeb. Okazali prawdziwe wsparcie i wykazali się profesjonalizmem. Polecam
Polecam dom pogrzebowy Rembiejewscy Polecam dom pogrzebowy Rembiejewscy napisał/a 22 maja 2023 o 10:41
Polecam dom pogrzebowy z Sochaczewa, firma bardzo pomocna, zorganizowali w rodzinie już kilka pogrzebów i za każdym razem były to naprawdę piękne pogrzeby.
Ewa Stuła Ewa Stuła napisał/a 30 marca 2023 o 11:54
Dziękuję za profesjonalizm i empatię, jaką okazaliście nam w trudnym czasie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w wyborze odpowiedniej trumny i za profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu i zaangażowanie w przygotowanie wszystkich niezbędnych formalności. Chcielibyśmy również wyrazić swoją wdzięczność za wsparcie emocjonalne i za to, że byliście dostępni dla nas przez cały czas.
Polecam usługi firmy Haron Polecam usługi firmy Haron napisał/a 3 marca 2023 o 16:33
Haron Rembiejewscy to firma w której usługi pogrzebowe są na wysokim poziomie, zakład wart polecenia
Kamil Kamil napisał/a 18 lutego 2023 o 08:57
W imieniu rodziny chciałbym przekazać najszczersze podziękowania za dopełnienie wszelkich formalności oraz profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej mojej Babci. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Haron byli niezwykle pomocni, pełni zrozumienia oraz taktowni w tym trudnym dla Nas czasie. Z pełną odpowiedzialnością będziemy polecać Państwa usługi.
Wiktoria.P Wiktoria.P napisał/a 6 lutego 2023 o 10:22
Firma pogrzebowa Haron wykazała się ogromnym profesjonalizmem i empatią. Porządna firma, która zajęła się kompleksową organizacją pogrzebu. Zakład godny zaufania
Rodzina Rogalskich Rodzina Rogalskich napisał/a 8 grudnia 2022 o 09:50
Chciałbym Państwu bardzo serdecznie podziękować w imieniu całej rodziny za bardzo profesjonalne podejście do tak trudnej sytuacji jak pogrzeb najbliższej osoby. Dzięki Państwa zaangażowaniu i profesjonalizmie mieliśmy mniej na głowie, co jest bardzo ważne w takich chwilach jak ta. Z poważaniem, Rodzina Rogalskich
Olga K Olga K napisał/a 30 listopada 2022 o 09:02
Bardzo dziękuje Państwu za tak cudowne wsparcie w tak okropnym dla mnie czasie.
Selena Selena napisał/a 19 września 2022 o 22:09
W tak trudnym momencie, jakim jest śmierć bliskiej osoby, warto powierzyć trud organizacji pogrzebu z kremacją tak profesjonalnej firmie. Empatia i zaangażowanie cechuje pracowników, którzy troszczą się i o zmarłą i rodzinę. Jednym słowem, dziękuję.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 10 września 2022 o 21:39
Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny za organizację pogrzebu mojego Taty Wacława. Wykazaliście się Państwo dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz zrozumieniem w tak trudnym dla nas czasie. Panowie podczas pogrzebu uprzejmi , taktowni i służyli pomocą za co bardzo dziękuję Zasługujecie Państwo na szczególne wyróżnienie i rekomendację
Justyna Justyna napisał/a 11 lipca 2022 o 22:32
Dziękujemy za zorganizowanie pożegnania i pogrzebu Mamy, wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszyscy pracownicy zasługują na słowa uznania, dziękujemy za Wasz trud, szacunek i ciężką pracę.
Anna Anna napisał/a 1 lipca 2022 o 12:36
Chciałam serdecznie podziękować firmie Haron za zorganizowanie ostatniego pożegnania mojej ukochanej Mamusi. Dziękuję wszystkim pracownikom, za okazany szacunek, serce, wyrozumiałość. Wszytsko zorganizowane zostalo zgodnie z oczekiwaniami,z godnością. Jestem ogromnie wdzięczna.
Polecam dom pogrzebowy Polecam dom pogrzebowy napisał/a 14 czerwca 2022 o 10:27
nie zawiedli nas, dobra firma, polecamy Haron jeśli już ktoś musi skorzystać z domu pogrzebowego
Maryla L. Maryla L. napisał/a 12 maja 2022 o 12:26
Dziękuję firmie Haron za organizację pogrzebu mojej ukochanej siostry Eryki. Dla mnie wasza pomoc była przeogromna, nie potrafię wyrazić słów wdzięczności. Będę polecać waszą firmę pogrzebową osobom w żałobie.
Jolanta A. z rodziną Jolanta A. z rodziną napisał/a 25 marca 2022 o 11:25
Witam, z tego miejsca pragnę podziękować pięknie Pani z biura i Panom za starania, okazane serce i drobiazgowo wykonana pracę.