Opinie

Zachęcamy do zamieszczania opinii
na temat zakładu pogrzebowego Haron

 

Opinie

Przeczytaj opinie na temat naszego zakładu pogrzebowego lub dodaj własną.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Adres e-mail nie zostanie opublikowany.
33 wpisy.
Dariusz L. Dariusz L. napisał/a 8 września 2023 o 10:01
Profesjonalizm i troska w każdym detalu. Dzięki zakładowi pogrzebowemu Haron ten trudny czas stał się dla nas nieco łatwiejszy. Polecam szczerze
Sylwia R. Sylwia R. napisał/a 10 lipca 2023 o 15:54
Haron to zakład pogrzebowy, w którym pracownicy są bardzo empatyczni i pomocni. Zorganizowali piękny, godny pogrzeb. Okazali prawdziwe wsparcie i wykazali się profesjonalizmem. Polecam
Polecam dom pogrzebowy Rembiejewscy Polecam dom pogrzebowy Rembiejewscy napisał/a 22 maja 2023 o 10:41
Polecam dom pogrzebowy z Sochaczewa, firma bardzo pomocna, zorganizowali w rodzinie już kilka pogrzebów i za każdym razem były to naprawdę piękne pogrzeby.
Ewa Stuła Ewa Stuła napisał/a 30 marca 2023 o 11:54
Dziękuję za profesjonalizm i empatię, jaką okazaliście nam w trudnym czasie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w wyborze odpowiedniej trumny i za profesjonalne doradztwo w kwestiach związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Dziękujemy za poświęcenie swojego czasu i zaangażowanie w przygotowanie wszystkich niezbędnych formalności. Chcielibyśmy również wyrazić swoją wdzięczność za wsparcie emocjonalne i za to, że byliście dostępni dla nas przez cały czas.
Polecam usługi firmy Haron Polecam usługi firmy Haron napisał/a 3 marca 2023 o 16:33
Haros Rembiejewscy to firma w której usługi pogrzebowe są na wysokim poziomie, zakład wart polecenia
Kamil Kamil napisał/a 18 lutego 2023 o 08:57
W imieniu rodziny chciałbym przekazać najszczersze podziękowania za dopełnienie wszelkich formalności oraz profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej mojej Babci. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Haron byli niezwykle pomocni, pełni zrozumienia oraz taktowni w tym trudnym dla Nas czasie. Z pełną odpowiedzialnością będziemy polecać Państwa usługi.
Wiktoria.P Wiktoria.P napisał/a 6 lutego 2023 o 10:22
Firma pogrzebowa Haron wykazała się ogromnym profesjonalizmem i empatią. Porządna firma, która zajęła się kompleksową organizacją pogrzebu. Zakład godny zaufania
Rodzina Rogalskich Rodzina Rogalskich napisał/a 8 grudnia 2022 o 09:50
Chciałbym Państwu bardzo serdecznie podziękować w imieniu całej rodziny za bardzo profesjonalne podejście do tak trudnej sytuacji jak pogrzeb najbliższej osoby. Dzięki Państwa zaangażowaniu i profesjonalizmie mieliśmy mniej na głowie, co jest bardzo ważne w takich chwilach jak ta. Z poważaniem, Rodzina Rogalskich
Olga K Olga K napisał/a 30 listopada 2022 o 09:02
Bardzo dziękuje Państwu za tak cudowne wsparcie w tak okropnym dla mnie czasie.
Selena Selena napisał/a 19 września 2022 o 22:09
W tak trudnym momencie, jakim jest śmierć bliskiej osoby, warto powierzyć trud organizacji pogrzebu z kremacją tak profesjonalnej firmie. Empatia i zaangażowanie cechuje pracowników, którzy troszczą się i o zmarłą i rodzinę. Jednym słowem, dziękuję.
Agnieszka Agnieszka napisał/a 10 września 2022 o 21:39
Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i całej mojej rodziny za organizację pogrzebu mojego Taty Wacława. Wykazaliście się Państwo dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz zrozumieniem w tak trudnym dla nas czasie. Panowie podczas pogrzebu uprzejmi , taktowni i służyli pomocą za co bardzo dziękuję Zasługujecie Państwo na szczególne wyróżnienie i rekomendację
Justyna Justyna napisał/a 11 lipca 2022 o 22:32
Dziękujemy za zorganizowanie pożegnania i pogrzebu Mamy, wszystko odbyło się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Wszyscy pracownicy zasługują na słowa uznania, dziękujemy za Wasz trud, szacunek i ciężką pracę.
Anna Anna napisał/a 1 lipca 2022 o 12:36
Chciałam serdecznie podziękować firmie Haron za zorganizowanie ostatniego pożegnania mojej ukochanej Mamusi. Dziękuję wszystkim pracownikom, za okazany szacunek, serce, wyrozumiałość. Wszytsko zorganizowane zostalo zgodnie z oczekiwaniami,z godnością. Jestem ogromnie wdzięczna.
Polecam dom pogrzebowy Polecam dom pogrzebowy napisał/a 14 czerwca 2022 o 10:27
nie zawiedli nas, dobra firma, polecamy Haron jeśli już ktoś musi skorzystać z domu pogrzebowego
Maryla L. Maryla L. napisał/a 12 maja 2022 o 12:26
Dziękuję firmie Haron za organizację pogrzebu mojej ukochanej siostry Eryki. Dla mnie wasza pomoc była przeogromna, nie potrafię wyrazić słów wdzięczności. Będę polecać waszą firmę pogrzebową osobom w żałobie.
Jolanta A. z rodziną Jolanta A. z rodziną napisał/a 25 marca 2022 o 11:25
Witam, z tego miejsca pragnę podziękować pięknie Pani z biura i Panom za starania, okazane serce i drobiazgowo wykonana pracę.
Agata Wężowska Agata Wężowska napisał/a 20 marca 2022 o 19:37
Po raz kolejny Kochani pomogliście nam w pożegnaniu bliskiej osoby. Uściśnijcie od nas proszę wszystkich swoich pracowników, za szacunek, troskę, elastyczność w podejściu wobec osoby zmarłej i rodziny (wyrażone tez tonem głosu, sposobem mówienia, spojrzeniem). Profesjonalna usługa od odebrania ciała ze szpitala, aż po złożenie babci do grobu. Bardzo dziękujemy za wsparcie i zainteresowanie naszymi potrzebami związanymi z przygotowaniem pogrzebu.
Dawid Jagieloński Dawid Jagieloński napisał/a 19 stycznia 2022 o 14:28
Dziękuję firmie Haron za organizację uroczystości pogrzebowej, która rozpoczęła się na początku tego roku. Wiele dla mnie znaczyła wasza pomoc i zaangażowanie. Uroczystość została zorganizowana z dużą godnością. Dziękuję jeszcze raz.
Aneta D. Aneta D. napisał/a 6 grudnia 2021 o 09:04
Chciałabym bardzo podziękować za pomoc w przygotowaniach do pogrzebu mojego dziadka Waldemara D. Dziękuję za wsparcie i sprawną organizację.
Kamil M. Kamil M. napisał/a 8 października 2021 o 13:23
Haron pomógł mi w organizacji pogrzebu mojej babci. Dziękuję za informacje i pomoc w tym trudnym dla mnie czasie. Obsługa pogrzebu na wysokim poziomie, a sama ceremonia bardzo godna.