Kremacja

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kremacji
oferowaną przez zakład pogrzebowy Haron.

 

 

Kremacja Sochaczew

Organizacja pogrzebu z kremacją

Kremacja jest wybierana na całym świecie – w Sochaczewie również – przez coraz większą liczbę osób. Procedury jej towarzyszące oraz sam przebieg spopielenia regulowane są szeregiem precyzyjnych przepisów. Zaletą kremacji jest to, że pozwala ona na całościowe obniżenie kosztów pochówku, jak również zaoszczędzenie miejsc grzebalnych, których deficyt jest odnotowywany w różnych częściach kraju.

Kremacja nie jest nowym rodzajem pochówku. To starożytny obrzęd, który w wielu krajach stanowi powszechną praktykę pogrzebową. W wielu krajach mocno przywiązanych do tradycji katolickich bądź też zmagających się z negatywnymi konotacjami kremacji (jak np. miało to miejsce w Polsce po II Wojnie Światowej) przez długi czas kremacja nie była wybierana jako forma pogrzebu. Po tym jednak, jak Kościół katolicki zaakceptował tę formę pogrzebu, coraz więcej osób decyduje się na wybór kremacji. Najlepiej wyrazić taką wolę jeszcze za życia, żeby uniknąć nieporozumień i oszczędzić dylematów osobom organizującym uroczystości żałobne.

Kremacje Haron Sochaczew

Pogrzeby kremacyjne

Pogrzeby z urną

W celu przygotowania i przeprowadzenia kremacji należy skontaktować się z wybranym zakładem pogrzebowym, który weźmie na swoje barki zadanie zorganizowania tego typu pochówku. Przedsiębiorstwo pogrzebowe Haron w Sochaczewie jest zawsze do Państwa dyspozycji także w tej kwestii. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie procedury związane pogrzebem z uprzednią kremacją. Przewozimy ciało Zmarłego do chłodni, przygotowujemy je do pogrzebu, staramy się o potrzebne dokumenty, ustalamy niezbędny terminarz i realizujemy go, a następnie dbamy o to, aby prochy Zmarłego zostały pochowane w ustalonym z Rodziną Zmarłego czasie i miejscu.

Wybór zakładu pogrzebowego w Sochaczewie to rozwiązanie gwarantujące maksymalny spokój dla Bliskich Zmarłego. Powierzenie nam towarzyszenia Państwu w tych trudnych chwilach pozwala uniknąć błędów, a zarazem mieć pewność skorzystania z pomocy naszych kompetentnych pracowników na wszystkich etapach organizacji i realizacji ceremonii żałobnej.

Służymy naszą fachową wiedzą i doświadczeniem. Doradzamy w wyborze urny, stroików oraz innych akcesoriów. Czynimy wszystko, aby pogrzeb z urną był prawdziwie godny i piękny.